Привет! Рада приветствовать Вас в моем блоге.

Здесь публикуются интересные записи из моей жизни,

можете смело добавлять меня в друзья.

Алена Винницкая  03.10.2007 14:41:27

Делимся впечатлениями! :)

Привет! Я, Алена Винницкая, приветствую вас на страницах моего дневника. Буду рада общению со всеми.

Давайте делиться впечатлениями о событиях окружающего нас мира – музыка, кино, литература, т.е. об искусстве и все что с ним связано. О событиях, которые происходят и произойдут в моей творческой жизни, я буду писать здесь. Готова к комментариям и обсуждениям))

Сейчас у меня в планах снять клип на сингл из будущего альбома, который, я думаю, выйдет в конце этого года, либо весной следующего. Хочу сказать, что песня вышла лирическая, душевная. Уверена, она никого не оставит равнодушным. Клип выйдет на экраны ТВ в октябре. А фото со съемочной площадки я обязательно размещу в дневнике.

Пока! Скоро выйду на связь и мы непременно встретимся и поговорим))

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 629 Стр.  1  2  3  4  5  6  7 

Те, що Ви не байдуже ставитесь до гласу народу - це просто пречудово!))) Ваш рейтинг в моїх очах підвищився))))

Якщо серйозно,то напевно мені просто така музика не дуже імпонує. Взагалі скуптично ставлюсь до нашої вітчизняної музики і Вашої провини тут немає, бо музиканти вимушені грати за правилами, навіть коли вони не відповідають особистим вподобанням музиканта. Якісної поп музики насправді дуже мало - переважують гламурні тексти, гламурний імідж і такі ж самі відео до пісень. Коли поп музикант намагається показати свою "серйозність", чи зрілість, то здебільшого випускаються аж занадто "важкі" речі, з текстами, переповненими страждань чи відвертим епотажем. Таке поєднання коньюктури і "неформату" не виглядає щиро. Страждання можна передати і в танцювальній композиціїї, для цього не обов"язково заламувати руки і волати, але для цього потрібні красиві, чипляючі вірші. Отже, як не крути, але в музиці нічого не змінилось за останні років 60 - спражня музична бомба складається з мелодії (а не красиво підібріними акордами) і віршів (а не текстів, де усе розкладено по поличках, іноді навіть не в риму).

Я дуже уважно прислуховуюсь до аранжування і по цьому пункту можу поставити п"ятірку (принаймні Куклам, що грають на цій сторінці). Аранжування насправді сильне, а як оцінити пісню загалом - не знаю, дивлячись з чим порівнювати. Безперечно, що серед Ваших робіт, це мабуть найкраща. І загалом, Ваша музика краща за багато багато інших, вітчизняних виконавців. Досконалості важко досягнути, але є єдина річ, що заслуговує на повагу - це прагнення розвитку і самовдосконалювання і я бачу, що Ви йдете саме цим шляхом. ))))

Спасибо за "Куклы") Да если говорить в целом об альбоме "Куклы", то он действительно более мощный в плане звучания, если сравновать с первым альбомом "Рассвет". И вы правы, только расти и развиваться, стоять на месте, это удел слабых.

Стр.  1  2  3  4  5  6  7